Migające i przygasające diody LED w lampach przednich Renault Kadjar. Co to może być?

Układ elektryczny, oświetlenie, wnętrze i karoseria Renault Kadjar
Serkowski
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 20, 20:08
Rocznik: 0
Wersja: *WYBIERZ WERSJĘ*
Silnik:

Post autor: Serkowski »

Witam. Spotkaliście się z tym że oświetlenie lampy przedniej LED mruga? Problem zaczol mi się dzisiaj. Po odpaleniu auta automatycznie zapalają się Ledy, lecz pozycja jasna... Następnie po przełączeniu na " pozycję ". LED przygasa... Wiem to normalne ale u mnie jest tak że mocniej przygasa i zaczyna mrugać. Czasami jak włączę tylko zapłon to LED się pali cały czas ale na pozycjach. Jak przełączam na pozycję zero powinny się rozjaśnić, a mi przygasa i zaczyna mrugać. Lewa przednia lampa. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
admin
Administrator
Posty: 156
Rejestracja: 10 gru 18, 13:21
Rocznik: 2017
Wersja: S-EDITION
Silnik:

Post autor: admin »

Ktory rocznik? Po gwarancji juz?
Serkowski
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 20, 20:08
Rocznik: 0
Wersja: *WYBIERZ WERSJĘ*
Silnik:

Post autor: Serkowski »

Rocznik 2016.. gwarancji nie ma. Dodam tylko że mój szwagier ma Nissana Qashqai z 2016 roku.. jemu też padła lampa tylko że tylna.. mechanik wymienił mu pod kierownicą całe gniazdo gdzie wchodzą wszystkie wtyczki... I do tego zaprogramował na nowo moduł świateł.. lecz u niego problem był taki że mu przestało świecić..
Serkowski
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 20, 20:08
Rocznik: 0
Wersja: *WYBIERZ WERSJĘ*
Silnik:

Post autor: Serkowski »

Dodam jeszcze że cała elektryka w Nissan Qashqai jest taka sama jak w Renault kadjar pozdrawiam
tremens44
Posty: 16
Rejestracja: 25 gru 19, 18:49
Rocznik: 0
Wersja: *WYBIERZ WERSJĘ*
Silnik:

Post autor: tremens44 »

Witam . Światła LED piękna sprawa i robią wrażenie zwłaszcza te w renówkach . Wadą tego oświetlenia jest niestety krótka żywotność . Kiedy LED miga to oznacza koniec diody . Dlatego nie chciałem do swojego auta opcji FULL LED . Wystarczą mi te do jazdy dziennej . Czasami miganie oznacza przerwę na łączach zwłaszcza w uziemieniu ale myślę że nie w oświetleniu LED . Warto jednak to sprawdzić . Dobry elektryk szybko to zdiagnozuje .
dan
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 20, 13:07
Rocznik: 2015
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: dan »

Mam podobny problem...prawy led do jazdy dziennej (lampa soczewka 2015)najpierw migal potem przestal swiecic kupilem nowy modul -jez ,nie pomoglo podlaczylem tego samego jeza do drugiej lampy lewej w ktorej wszystko dziala i tam dziala ten modul(pomyslalem ze powodem musi byc wiec przetwornica w prawej lampie),przekrecilem wiec przetwornice(prostokatny modul na spodzie lampy) od dzialajacej lampy lewj do prawej lampy ,podpiolem jeza i dalej w prawej lampie nie swieci led dodam ze wszystko pozatym ledem w tej lampie swieci.Macie jakies pomysly dlaczego w dzialajace czesci w lewej lampie nie dzialaja w drugiej(prawej) czy moze przetwornica led z lewej lampy nie bedzie dzialac w prawej...trzeba cos zakodowac??
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post