Dodatkowa konserwacja podwozia w Renault Kadjar

Miejsce na wszystkie sprawy ogólne dotyczące naszych Kadjarów i inne poboczne tematy.
NIE MECHANIKA I DIAGNOSTYKA! Działy dotyczące mechaniki i diagnostyki są poniżej.
Murantos
Posty: 7
Rejestracja: 15 paź 20, 22:40
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2016
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Murantos »

Witam wszystkich.
Mam pytanie dotyczące konserwacji podwozia, czy ktoś z szanownych użytkowników dokonywał dodatkowej poza fabryczną konserwacji podwozia swojego Kadjara? Czy jest to w ogóle konieczne? Kupiłem jakiś czas temu używanego Kadjara rocznik 2016 i tak się właśnie zastanawiam, auto jest jeszcze na przedłużonej pięcioletniej gwarancji producenta, miał robione przeglądy również związane z nadwoziem i tutaj gwarancja jest aktywna, że tak to kreślę, ale zastanawiam się nad konserwacją podwozia. W poprzednim aucie (też francuz) po zakupie auta nie robiłem dodatkowej konserwacji podwozia i niestety ale to był błąd, zrobiłem później ale już trzeba było co nieco w podłodze naprawiać przy czym nadwozie bez żadnych problemów i korozji, dlatego rozważam taki zabieg. Jak to u Was wygląda, możecie coś podpowiedzieć, będę wdzięczny.
Pozdrawiam.
admin
Administrator
Posty: 156
Rejestracja: 10 gru 18, 13:21
Rocznik: 2017
Wersja: S-EDITION
Silnik:

Post autor: admin »

Powiem tak - ja nie robiłem, ale na ostatnim przeglądzie technicznym miły pan diagnosta doradził, że można już zacząć myśleć o konserwacji podwozia, bo to co daje fabryka to niby jest, ale bardzo cienka warstwa (a auto rok młodsze, bo 2017).
Murantos
Posty: 7
Rejestracja: 15 paź 20, 22:40
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2016
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Murantos »

Ok, dzięki, zatem chyba a w zasadzie trzeba o tym poważnie pomyśleć.
ODPOWIEDZ