[Renault Kadjar Lampy Full LED „Pure Vision”] Czy warto?

Układ elektryczny, oświetlenie, wnętrze i karoseria Renault Kadjar
admin
Administrator
Posty: 156
Rejestracja: 10 gru 18, 13:21
Rocznik: 2017
Wersja: S-EDITION
Silnik:

Post autor: admin »

Mam prośbę o opinię osób, które mają te lampy na wyposażeniu.
Ja mam zwykłe zarówkowe, ale bardzo mnie jara fakt, że mógłbym mieć lampy "w pełnym ledzie".
Natomiast zastanawiam się czy rzeczywiście warto ładować się w koszty, czy nie będzie rozczarowania...
Z góry dzięki!
rafaltce
Posty: 31
Rejestracja: 1 mar 19, 18:20
Rocznik: 0
Wersja: *WYBIERZ WERSJĘ*
Silnik:

Post autor: rafaltce »

Ja wprawdzie nie jeździłem Kadjarem z Full LED tylko Capturem i powiem, że po przesiadce z Captura do Kadjara dla mnie była znaczna różnica na korzyść LED w Captur. Ledy nie świecą specjalnie dalej, ale robią to mocniej i znacznie lepiej doświetlają pobocza. Na korzyść zwykłych soczewek w Kadjarze dodam że świecą podobnie jak wypalone soczewki z ksenonem w moim poprzednim samochodzie Peugeot 5008.
admin
Administrator
Posty: 156
Rejestracja: 10 gru 18, 13:21
Rocznik: 2017
Wersja: S-EDITION
Silnik:

Post autor: admin »

Na razie pozostawię to w sferze "do rozważenia". Póki co muszę się uporać ze zwariowanym ręcznym, ale o tym w innym wątku... ;)
rafaltce
Posty: 31
Rejestracja: 1 mar 19, 18:20
Rocznik: 0
Wersja: *WYBIERZ WERSJĘ*
Silnik:

Post autor: rafaltce »

Na francuskie.pl jest porównanie reflektorów w Kadjarze:

[Renault Kadjar Lampy Full LED Pure Vision ] Czy warto? - Screenshot 2023-10-06 at 07-52-51 Nowy Renault Kadjar jakie reflektory wybrać. LED Pure Vision czy może zwykłe Francuskie.pl - Dziennik Motoryzacyjny.jpg
[Renault Kadjar Lampy Full LED Pure Vision ] Czy warto? - Screenshot 2023-10-06 at 07-52-51 Nowy Renault Kadjar jakie reflektory wybrać. LED Pure Vision czy może zwykłe Francuskie.pl - Dziennik Motoryzacyjny.jpg (2.4 MiB) Przejrzano 2160 razy

Źródło: https://francuskie.pl/renault-kadjar-jakie-reflektory-wybrac-led-pure-vision-czy-moze-zwykle/
tremens44
Posty: 16
Rejestracja: 25 gru 19, 18:49
Rocznik: 0
Wersja: *WYBIERZ WERSJĘ*
Silnik:

Post autor: tremens44 »

Powiem krótko zbędny gadżet . Jeżeli stać Cię na ten wydatek to jak najbardziej tylko musisz wiedzieć że LED w odróżnieniu od zwykłych lamp nie jest zbyt długo trwały . Jak zaczną padać diody to będzie duży wydatek : )
Stanisław
Posty: 55
Rejestracja: 25 cze 21, 15:28
Rocznik: 2020
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Stanisław »

Nie wiem jak w Kadjar mam Pure Vision ale od 3 dni. Natomiast miałem w Astrze Matrixy - rewelacja IL za każdą cenę bym brał naprawdę to są światła. Zobaczymy co to jest Pure Vision dam znać po jakimś czasie.

Ledy w Renault to troszkę jaśniejsze żarówki - nie maja nic wspólnego z Matrixami :(
Ostatnio zmieniony 10 maja 22, 16:22 przez Stanisław, łącznie zmieniany 1 raz.
yukisan
Posty: 6
Rejestracja: 13 lip 21, 23:26
Rocznik: 2016
Wersja: EASY LIFE
Silnik:

Post autor: yukisan »

Ja bardzo chwalę. Poprzednio w Qashqaiu miałem xenony - bardzo dobre, ale tu jest jeszcze lepiej. Jak pisał poprzednik - może oświetlają nieco krótszy dystans, ale za to o wiele dokładniej widać całą przestrzeń.
Dodatkowy bajer to długie w "automacie". Same gasną widząc światło z przeciwka, a po ustaniu przyczyny wracają do swojej funkcji. Już nikt mi nie mruga jak zapomnę "skrócić" światła :D .
Faustus
Posty: 41
Rejestracja: 17 paź 20, 14:03
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 2019
Wersja: INTENS
Silnik:

Post autor: Faustus »

Ten dodatkowy bajer występuje nie tylko z LED-ami. Posiadam go w wersji z normalnymi żarówkami. Poza tym daleko temu bajerowi do doskonałości - drogowe nie zawsze gasną wtedy kiedy trzeba... Ot taki gadżet.
admin
Administrator
Posty: 156
Rejestracja: 10 gru 18, 13:21
Rocznik: 2017
Wersja: S-EDITION
Silnik:

Post autor: admin »

@Faustus, nawet nie wiedzialem, ze to mam...
Stanisław
Posty: 55
Rejestracja: 25 cze 21, 15:28
Rocznik: 2020
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Stanisław »

To nie bajer bardzo przydatna funkcja.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post