Renault Kadjar - czy warto kupić, opinie, typowe wady, usterki

Miejsce na wszystkie sprawy ogólne dotyczące naszych Kadjarów i inne poboczne tematy.
NIE MECHANIKA I DIAGNOSTYKA! Działy dotyczące mechaniki i diagnostyki są poniżej.
admin
Administrator
Posty: 156
Rejestracja: 10 gru 18, 13:21
Rocznik: 2017
Wersja: S-EDITION
Silnik:

Post autor: admin »

Ja przejechalem 70k km i zlego slowa nie powiem. W serwisie bylem raz, z jakims czujnikiem za/przed turbo i tyle. Caly samochod w oryginale (no poza olejami, filtrami, wycieraczkami, plynami i paliwem 😉).
Stanisław
Posty: 55
Rejestracja: 25 cze 21, 15:28
Rocznik: 2020
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Stanisław »

Clio na kaczych łapach ani to wygodne ani to szybkie ani to oszczędne. D
Taka wydmuszka.
Rooy
Posty: 15
Rejestracja: 27 kwie 23, 15:49
Rocznik: 2019
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Rooy »

Kupiłem 1.3 160km edc szklany dach,ostrzega martwe pola w lusterkach,składa je,oświetla nimi podłogę, wita muzyka, rozjaśnieniem wnętrza,jeździ cudownie, przedłużane siedziska, nawiewy na tył, Ledy z przodu i tyłu,obszyte drzwi przod i tyl w arkanie był goły plastik i zarowki zwykle z tylu. Powiem tak cudo! Nie żałuję czasu i ani 1 złotówki
Stanisław
Posty: 55
Rejestracja: 25 cze 21, 15:28
Rocznik: 2020
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Stanisław »

Kadjar to Clio na kaczych łapach. Wydmuszka bez polotu. Albo dla kobiety albo dla dziadka. W sumie przereklamowany.
pawelwaw84
Posty: 12
Rejestracja: 19 maja 23, 13:01
Rocznik: 2019
Wersja: INTENS
Silnik: 1.3 TCe 160KM EDC

Post autor: pawelwaw84 »

Właśnie stałem się posiadaczem Kadjara 1.3 160KM EDC w wersji Intense. Szklany dach, full Led przód tył itd. Auto lekkie, zwinne, szybkie, z niskim spalaniem. Jestem bardzo zadowolony, a nie brałem tego auta wcale pod uwagę...
Bolo
Posty: 75
Rejestracja: 12 gru 21, 15:42
Rocznik: 2016
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Bolo »

Stanisław pisze: 12 maja 23, 9:27 Kadjar to Clio na kaczych łapach. Wydmuszka bez polotu. Albo dla kobiety albo dla dziadka. W sumie przereklamowany.
Chyba kolega pomylił Kadjara z Capturem, zdarza się jak ktoś ma wymagania a nie ma kasy. Jak ktoś jest świadomy co kupuje, to potem nie pisze głupot typu wydmuszka, duże spalanie, dla dziadka itp..
Stanisław
Posty: 55
Rejestracja: 25 cze 21, 15:28
Rocznik: 2020
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Stanisław »

mialem przez kilka miesięcy i nigdy wiecej ...
Bolo
Posty: 75
Rejestracja: 12 gru 21, 15:42
Rocznik: 2016
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Bolo »

I chwała, nie pasował Tobie to rozumiem tylko powody nie wszystkich muszą odstraszać.
Stanisław
Posty: 55
Rejestracja: 25 cze 21, 15:28
Rocznik: 2020
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Stanisław »

Bolo pisze: 4 cze 23, 13:54 I chwała, nie pasował Tobie to rozumiem tylko powody nie wszystkich muszą odstraszać.
Nie pasował , było to jedyne auto dostępne już - zaryzykowałem ale się pomyliłem .Naprawde są lepsze rozwiązania .
Ostatnio zmieniony 29 cze 23, 11:17 przez Stanisław, łącznie zmieniany 1 raz.
Bolo
Posty: 75
Rejestracja: 12 gru 21, 15:42
Rocznik: 2016
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Bolo »

Oczywiście, że są lepsze rozwiązania, osobiście jakbym miał kasę to kupiłbym Bentleya.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post