Witam na Forum użytkowników Renault Kadjar!

Dział forum poświęcony działaniu i technicznym aspektom KadjarForum.pl, uwagom na temat działania, regulaminowi korzystania, informacjom o nowych funkcjach. To również miejsce na sugestie ulepszeń i modyfikacji.
admin
Administrator
Posty: 156
Rejestracja: 10 gru 18, 13:21
Rocznik: 2017
Wersja: S-EDITION
Silnik:

Post autor: admin »

W końcu sie udało. Pierwsze polskie forum użytkowników Renault Kadjar uważam za otwarte :)
Zapraszam wszystkich przyszłych i obecnych kierowców, właścicieli, leasingobiorców do dyskusji,
dzielenia się wiedzą na temat Kadjara, najczęstszymi usterkami, sposobami ich usuwania etc.
Do zobaczenia na forum!
Stanisław
Posty: 55
Rejestracja: 25 cze 21, 15:28
Rocznik: 2020
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Stanisław »

Czemu to forum jest martwe?
Bolo
Posty: 75
Rejestracja: 12 gru 21, 15:42
Rocznik: 2016
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Bolo »

E, od razu martwe :shock: Ludzie przeważnie piszą jak maja problemy, widocznie z Kadjar-em nie ma problemów :lol:
admin
Administrator
Posty: 156
Rejestracja: 10 gru 18, 13:21
Rocznik: 2017
Wersja: S-EDITION
Silnik:

Post autor: admin »

@Stanisław, martwe to może za dużo powiedziane. Forum rozwija się powoli, ale się rozwija. Wkrótce zostanie gruntownie przebudowane, dodane zostaną nowe funkcjonalności (plusowanie użytkowników etc.). Prace trwają ;)
Stanisław
Posty: 55
Rejestracja: 25 cze 21, 15:28
Rocznik: 2020
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Stanisław »

spinecki pisze: 10 maja 22, 16:24 @Stanisław, martwe to może za dużo powiedziane. Forum rozwija się powoli, ale się rozwija. Wkrótce zostanie gruntownie przebudowane, dodane zostaną nowe funkcjonalności (plusowanie użytkowników etc.). Prace trwają ;)
Dzięki za odpowiedź po 3 miesiącach.....
Zdążyłem już zrobić swoim Kadjar em 23 tysiące km i wszystko co chciałem się dowiedzieć n/t auta już wiem. Niestety tu na tym forum cierpliwość jest złotem.......
admin
Administrator
Posty: 156
Rejestracja: 10 gru 18, 13:21
Rocznik: 2017
Wersja: S-EDITION
Silnik:

Post autor: admin »

@Stanisław, rozumiem, i jakie masz spostrzeżenia odnośnie samochodu? Społeczność opiera się na wymianie - braniu i dawaniu, dzieleniu się, więc jeśli są jakieś informacje, którymi się chcesz podzielić, to jak najbardziej wszyscy do tego namawiamy i zapraszamy :)
Stanisław
Posty: 55
Rejestracja: 25 cze 21, 15:28
Rocznik: 2020
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Stanisław »

Raczej mało pozytywnych niewygodny fotel, paliwożerny silnik, słabe wyposażenie....... Itd
admin
Administrator
Posty: 156
Rejestracja: 10 gru 18, 13:21
Rocznik: 2017
Wersja: S-EDITION
Silnik:

Post autor: admin »

@Stanisław, a ty masz benzyniaka 1.2? No ja na diesla 1.5 zlego slowa nie moge powiedziec. Jedzie jak jedzie, ale pali okolo 5litrow/100km, w trasie bardzo dobrze sobie radzi. Oczywiscie BMW, czy Audi to to nie jest i do komfortu tamtych marek mu daleko, no ale cena relatywnie nizsza...
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post