Zniknęła ikona napędu 4WD

Wszystko związane z diagnostyką, diagnozowaniem błędów i kodowaniem naszych Kadjarów. Błędy, kody błędów, interfejsy, programy, pytania, poradniki, opisy.
SilkySmooth
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 22, 16:43
Rocznik: 2015
Wersja: SL ADVENTURE
Silnik:

Post autor: SilkySmooth »

Witajcie,

Wczoraj w moim Kadjarku wymieniałem akumulator i po całej akcji zniknęła mi z głównego wyświetlacza ta ikonka, która w momencie włączenia 4WD pokazuje ile procent mocy jest przekazywane pomiędzy osiami. Ten zielony napis
2WD albo 4WD się pali, ale zniknęła ta ikonka pokazująca auto i osie. Byłem u elektronika, auto podpięte pod kompa i nie ma błędów. Próbowałem w ustawieniach znaleźć, czy może gdzieś to w jakiś magiczny sposób się aktywuje, ale bez efektu... ktoś z Was miał taki przypadek?
Bolo
Posty: 75
Rejestracja: 12 gru 21, 15:42
Rocznik: 2016
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Bolo »

Nie mam 4wd ale czy nie włącza się wyświetlania na kierownicy, symbol podwójnego prostokątna (prawa strona kierownicy, przycisk u góry z lewej strony). Czy zmieniłeś może przy okazji typ wyświetlacza na liczniku?
SilkySmooth
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 22, 16:43
Rocznik: 2015
Wersja: SL ADVENTURE
Silnik:

Post autor: SilkySmooth »

Poklikałem, jak sugerowałeś i rzeczywiście zadziałało! Piwa niestety na odległość nie postawię, ale gdybyś kiedyś był przejazdem w Starogardzie, to zapraszam! Dziękuję :D
ODPOWIEDZ