Słaba jakość map w nawigacji R-LINK 2 w Renault Kadjar i inne problemy. Nie polecam!

Wszystko, co związane z użytkowaniem systemu R-LINK 2, nagłośnieniem, alternatywnym sprzętem car-audio w Kadjarze oraz ogólnie systemami i elektroniką.
slawek
Posty: 3
Rejestracja: 7 lip 19, 14:26
Rocznik: 0
Wersja: *WYBIERZ WERSJĘ*
Silnik:

Post autor: slawek »

Witam mam Kadjara rok 2016 ostatnio kupiłem najnowsze mapy wer.2018/6 przedtem zaktualizowałem system i jest problem 1.brak kilku nowych nazw ulic i rąd które istnieją już parę lat. 2.Nie działają ostrzeżenia takie jak przejazd kolejowy, szkoły, niebezpieczne miejsca,wjazd na teren zabudowany itd.działa tylko fotoradar i przekroczenie prędkości. 3.Mapa nie pokazuje wszystkich nazw ulic w kolejności pokazuje trzecią piątą a nie pokolei pierwszą z prawej lub z lewej strony czasami pokarze tylko obrys ulicy bez nazwy i nie wiem czemu tak się dzieje. 4. Na mapie powinno być widać z jaką prędkością można się poruszać oczywiście jest to widoczne jak system rozpozna znak w przeciwnym razie musisz widzieć czy to teren zabudowany czy nie. Na wszystkie te pytania próbowałem się dowiedzieć w My Renault ale niestety oni nic nie wiedzą i mówią że trzeba czekać do następnej aktualizacji czyli listopad grudzień fatalna porażka a zapłaciłem 420.00 zł najdroższa mapa a nasze renault polska rozkłada ręce i uzależnia wszystko co zrobią francuzi .Próbowałem wszystkich ustawień ale nic nie idzie zrobić może ktoś ma jakieś rozwiązanie pozdrawiam.
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post