R-Link 2 Developer Mode, ukryte funkcje w Renault Kadjar

Wszystko, co związane z użytkowaniem systemu R-LINK 2, nagłośnieniem, alternatywnym sprzętem car-audio w Kadjarze oraz ogólnie systemami i elektroniką.
Robins
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 19, 8:02
Rocznik: 0
Wersja: *WYBIERZ WERSJĘ*
Silnik:

Post autor: Robins »

Witam wszystkich. Temat trochę zgapiony z forum Megane, ale u nas też można dużo zrobić.
Ostatnio uaktywniłem funkcję R- sound, pojawiła się ikona, auta ale w Kadjar chyba nie działa, bo nic z głośników nie słychać.Tak samo jonizator. Ikona z menu jest ale po chwili z ON przerzuca na OFF. Warto też zalogować się na francuską stronę sklepu, aktywowałem Coyote na 3 miesiące za darmo, oraz zgrałem apkę Tableau dr bordo, w aucie samo zmieniło na polski, ale nie pamiętam teraz nazwy. Można zmienić logo powitania itd.
Także, apka My renault francuska daje wiecej.

com.renault.android.myrenault
MY Renault_7.13.1.apk
(46 MiB) Pobrany 42 razy

Dane logowania takie jak w polskiej.
Jak ktoś, bawił się w developer menu i ma jakieś ciekawe ustawienia, to proszę się podzielić.
admin
Administrator
Posty: 156
Rejestracja: 10 gru 18, 13:21
Rocznik: 2017
Wersja: S-EDITION
Silnik:

Post autor: admin »

O, bardzo ciekawy watek rozpoczales! Ale chodzi ci o ten developer mode, ktory sie aktywuje wchodzac gdzies tam w menu i klikajac w rogu kilka razy?
Bawilem sie tym jakis czas temu, ale nie udalo mi sie nawet odpalic internetu na tym "androidzie".
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post