Yanosik i Car play w Renault Kadjar. Jak rozwiązać problem z głośnością komunikatów?

Wszystko, co związane z użytkowaniem systemu R-LINK 2, nagłośnieniem, alternatywnym sprzętem car-audio w Kadjarze oraz ogólnie systemami i elektroniką.
Krecik
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 20, 7:18
Rocznik: 2019
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Krecik »

Cześć. Po podłączeniu Yanosika przez Apple car play komunikaty wyciszają mi radio ( i to jest normalne) ale po komunikacie nie wraca do pierwotnego poziomu glosnosci ☹️. Sytuacje odwraca dopiero sygnał o przekroczeniu prędkości z komputera auta. Tez tak macie czy tylko u mojego Kazika taki objaw ? Próbowałem już różnych ustawień ale bez skutku. Dodam tylko ze działające mapy Google a raczej komunikaty z navi - tu jest Ok wycisza i zaraz wraca do pierwotnego poziomu ...
tomciorak
Posty: 5
Rejestracja: 6 lis 22, 20:16
Rocznik: 2017
Wersja: INTENS
Silnik:

Post autor: tomciorak »

Mam ten sam problem tylko na systemie android. Udało się może rozwiązać ten problem ?
Bolo
Posty: 75
Rejestracja: 12 gru 21, 15:42
Rocznik: 2016
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Bolo »

To raczej problem systemu rlink, tez tak mam.
BIMER
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 24, 12:38
Rocznik: 2019
Wersja: BLACK EDITION
Silnik: 1.75 dci 150KM

Post autor: BIMER »

U mnie YANOSIK z Samsungiem S7 wyświetla ostrzeżenie np. o kontroli, wycisza radio i nie słychać żadnych komunikatów głosowych. Natomiast mapa google zaczyna podawać komunikat, który słychać, ale urywa go w połowie czyli np. za 600 metrów.... i nie wiadomo co robić za 600m.
Można to jakoś ustawić w R-LINK 2 lub samej aplikacji ?
Bolo
Posty: 75
Rejestracja: 12 gru 21, 15:42
Rocznik: 2016
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Bolo »

Musisz przetestować jakimi kanałami ma przekazywać głos, z tego co pamiętam to tam sa np. media, powiadomienia itp. U mnie działa na powiadomieniach.
tomciorak
Posty: 5
Rejestracja: 6 lis 22, 20:16
Rocznik: 2017
Wersja: INTENS
Silnik:

Post autor: tomciorak »

W ustawieniach Yanosika wyłączyłem funkcje "wyciszaj dźwięki w tle" Na razie nie zepsuło głośności w R-Linku. Kanał audio mam ustawiony "Systemowy"
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post