Renault Kadjar Funkcjonalność aplikacji My Renault. Co daje aplikacja My Renault?

Wszystko, co związane z użytkowaniem systemu R-LINK 2, nagłośnieniem, alternatywnym sprzętem car-audio w Kadjarze oraz ogólnie systemami i elektroniką.
Tercel
Posty: 8
Rejestracja: 31 sie 20, 14:54
Rocznik: 2018
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Tercel »

Aplikacja MY Renault pozwala mi zlokalizować gdzie aktualnie znajduje się mój samochód. Innych przydatnych informacji nie znalazłem. Czy są inne przydatne apki które pokażą np. trasę przejazdu, ciśnienie w oponach itp. ?
admin
Administrator
Posty: 156
Rejestracja: 10 gru 18, 13:21
Rocznik: 2017
Wersja: S-EDITION
Silnik:

Post autor: admin »

Fajne zyczenia :)
Co ty...
Tercel
Posty: 8
Rejestracja: 31 sie 20, 14:54
Rocznik: 2018
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Tercel »

To nie życzenia a fakty. Z Renault Polska poprosili mnie o nr VIN i zobaczę co mi włączą lub może to co nie wiem gdzie szukać. Teraz mam w okrojonej wersji dokonane przeglądy i te planowane, mapy google, dojazd do najbliższej stacji paliw, serwisu, zgłoszenie awarii czy przegladu i aktualną pozycję gdzie jest mój samochod. Apkę można bezpłatnie ściagnąć ze sklepu.
Pozdrawiam
admin
Administrator
Posty: 156
Rejestracja: 10 gru 18, 13:21
Rocznik: 2017
Wersja: S-EDITION
Silnik:

Post autor: admin »

Czekaj, az sprawdze. Nie dowierzalem, stad tak skomentowalem ;)
Tercel
Posty: 8
Rejestracja: 31 sie 20, 14:54
Rocznik: 2018
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Tercel »

Przy zakupie auta sprzedawca dużo obiecywał ale wyszło jakieś byle co 😀 a w Renault Polska "cały czas pracujemy" ale negatywny wpis o aplikacii i dość szybki był odzew.
admin
Administrator
Posty: 156
Rejestracja: 10 gru 18, 13:21
Rocznik: 2017
Wersja: S-EDITION
Silnik:

Post autor: admin »

W aplikacji mam wszystko poza namierzaniem GPS. To ci jakos specjalnie wlaczali?
Tercel
Posty: 8
Rejestracja: 31 sie 20, 14:54
Rocznik: 2018
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Tercel »

Witam, nie to moja nieuwaga bo pokazuje mi na mapie lokalizację mojego telefonu 😀😀😀 Tylko po co ? Ogólnie oceniłem aplikację jako bardzo złą i chyba dlatego miałem odzew od Renault Polska ale do tej pory dwie lakoniczne informacje że pracują nad tym. Ostatnio poprosili o nr vin nie wiem po co ale podałem. I nic nowego nie mam.
Pozdrawiam
admin
Administrator
Posty: 156
Rejestracja: 10 gru 18, 13:21
Rocznik: 2017
Wersja: S-EDITION
Silnik:

Post autor: admin »

Funkcjonalnosc niestety na poziomie tego co jest na stronie www, albo co mozna sobie zanotowac na kartce A4 i wozic w schowku.
Odinstalowuje. Jak dla mnie smiec.
jack55
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 21, 17:48
Rocznik: 2018
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: jack55 »

Witam, proszę o pomoc; kupiłem używanego Kadjara, rocznik 2018 i w Moich aplikacjach mam zablokowany Profil użytkownika. Nie znam kodu.
W jaki sposób mogę to odblokować?
pwr200
Posty: 14
Rejestracja: 14 lis 21, 9:34
Lokalizacja: Wrocław
Rocznik: 2022
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: pwr200 »

Może w menedzerze aplikacji spróbuj usunąć dane tej aplikacji lub w ogóle reset rlinka?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post