Renault Kadjar Aktualizacja mapy TomTom za darmo?

Wszystko, co związane z użytkowaniem systemu R-LINK 2, nagłośnieniem, alternatywnym sprzętem car-audio w Kadjarze oraz ogólnie systemami i elektroniką.
Faustus
Posty: 41
Rejestracja: 17 paź 20, 14:03
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 2019
Wersja: INTENS
Silnik:

Post autor: Faustus »

Ładne mi uaktualnienie, które dotyczy 4 kwartału poprzedniego roku (Mapa Europa V2020.12 - Release Store 2021.Q4). Jeszcze nie instalowałem, więc się nie wypowiem odnośnie błędów i braków w nawigacji. Trzeba było czekać ponad rok - prawie 15 miesięcy, żeby coś się ruszyło w tym temacie... Zgroza.
Teraz następne może w połowie roku jeśli nie będzie kolejnej obsuwy. Szkoda gadać.
Ciekawe jakie są różnice względem tej aktualizacji jak w przypadku zakupu przez internet?
WSylwek
Posty: 21
Rejestracja: 12 gru 20, 23:08
Rocznik: 2020
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: WSylwek »

Z tego co wiem od przedstawiciela RENAULT TomTom będzie udostępniał aktualizacje tylko raz w roku , także następna 2023.😂🤣😜
WSylwek
Posty: 21
Rejestracja: 12 gru 20, 23:08
Rocznik: 2020
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: WSylwek »

Ta mapa nawet nie jest aktualna na 3 kwartał 2021r.🤣
Faustus
Posty: 41
Rejestracja: 17 paź 20, 14:03
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 2019
Wersja: INTENS
Silnik:

Post autor: Faustus »

Ciekawi mnie ten gość, co kupił z netu i ma zaktualizowane mapy, nie to co od Renault.
WSylwek, masz z nim kontakt? Ciekawi mnie czy ta aktualizacja zawiera już POW z tunelem na Ursynowie.
WSylwek
Posty: 21
Rejestracja: 12 gru 20, 23:08
Rocznik: 2020
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: WSylwek »

Tego nie wie bo jest z Zachodniopomorskiego.
Faustus
Posty: 41
Rejestracja: 17 paź 20, 14:03
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 2019
Wersja: INTENS
Silnik:

Post autor: Faustus »

Aktualizacja pobiera się już kilka godzin. Zapuściłem ściąganie przed południem i może za kilka minut będzie finisz. Z tego co widzę po plikach instalacyjnych, to noszą one datę 18.05.2021 r. Co za chała... W takim razie tunelu nie będzie. I wielu nowych fotoradarów :-(
WSylwek
Posty: 21
Rejestracja: 12 gru 20, 23:08
Rocznik: 2020
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: WSylwek »

Tak to jest stara baza map i tak naprawdę nie warto jej instalować. Tu jest jeden problem że tak potężna firma RENAULT tak daje robić się w konia nie dbając o swoich klijentów. Jak tak duży koncern może na to sobie pozwolić, kto będzie chcieli przedłużyć subskrypcję. Ja na pewno już nie. To jest za duża kasa za takie badziewie.
Stanisław
Posty: 55
Rejestracja: 25 cze 21, 15:28
Rocznik: 2020
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Stanisław »

Wgrałem aktualizacje 4 kwartał 2021 r - 6600 MB .
Teraz obserwacje .
OldDiver
Posty: 22
Rejestracja: 11 paź 21, 13:21
Rocznik: 2016
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: OldDiver »

Czy ktoś ostatnio instalował mapy z ... internetu ?
Bolo
Posty: 75
Rejestracja: 12 gru 21, 15:42
Rocznik: 2016
Wersja: LIFE
Silnik:

Post autor: Bolo »

Są gdzieś dostępne?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post